Pepper- czyli co by było gdybyśmy dodali nieco pikanterii naszym zakupom?

Kochasz robić zakupy czy tego nienawidzisz? Niezależnie jaki stosunek do nich masz, na pewno nie lubisz przepłacać. Nie, nie, nic z tych rzeczy, nie jesteś żadną cebulą, nie spędzasz każdej wolnej chwili na wertowaniu gazetek promocyjnych, Ty po prostu lubisz, kiedy cena jest adekwatna do tego, co kupujesz. Jeżeli jednak nie należysz w naszym kraju do klasy średniej – wyższej ocierającej się o zamożną to rzadko kiedy możesz przyznać, że produkt, który kupiłeś był wart tego o ile odchudziłeś swój portfel.

Może jednak w tej gonitwie za promocjami nie chodzi wcale o pieniądze, przynajmniej nie Tobie? Ekscytujesz się po prostu samym polowaniem, uwielbiasz w sobie ten pierwotny instynkt, który nie zniknął, a tylko trochę się przytępił od czasu, kiedy nasi przodkowie polowali na mamuty.

widok aplikacji w miejscu do wpisania słów kluczowych

Niezależnie którym typem osoby się okażesz, najlepsza aplikacja, po jaką w każdym z wypadków możesz sięgnąć to Pepper. Promocje, okazje, zniżki, rabaty, jeżeli te słowa często goszczą na Twoich ustach, to znaczy, że tak aplikacja stworzona jest dla Ciebie. Nie znajdziesz tutaj po prostu tak jak w innych aplikacjach nudnych i monotonnych gazetek reklamowych, o nie, Pepper to o wiele, wiele więcej. To społeczność, dzięki której polowanie na promocje będzie niezłą zabawą!

Zarejestrowanych użytkowników aplikacja posiada już ponad 72 tys., a samych pobrań w sklepie play było ponad 100 tys. Jest to armia ludzi, która pomoże upolować Ci najniższe ceny w każdej kategorii. Nie musimy zakładać tutaj naszego konta, od razu po pobraniu będziemy mogli sprawdzić co i gdzie jest aktualnie w promocji, ale dopiero posiadając własne konto, można bardziej spersonalizować nasze własne polowanie, komentować i oceniać okazje dodane przez innych, samemu dodawać promocje i wiele więcej, czyli po prostu staniemy się częścią społeczności.

Ekran startowy to 4 listy, na których promocje podzielone są na te, które są Najgorętsze, później są Gorące, czyli już ciepłe, ale jeszcze nas nie parzą, Nowe, czyli zupełne świeżynki oraz Komentowane, czyli te, pod którymi rozgorzały najgorętsze dyskusje.

widok aplikacji z podziałem na kategorie: Najgorętsze, Gorące, Nowe, Komentowane,

Aplikacja jest naprawdę bardzo rozbudowana, a jednocześnie prosta i bardzo intuicyjna. Możemy ustawiać np. jakie informacje powinny się wyświetlać przy danym produkcie, czy wystarcza nam tylko cena, czy chcielibyśmy dodatkowo wiedzieć, gdzie dana promocja obowiązuje. Mamy możliwość tworzenia własnych powiadomień wg słów kluczowych, dzięki czemu nie ominie nas już żadna okazja dotycząca np. Milki, Xiaomi czy Tesco. Jako ciekawostkę warto podkreślić, że aplikacja posiada również ciemny motyw.

oceniaj produkty wstawione przez innych nadając im odpowiednią temperaturę

Poza komentowaniem promocji wstawianych przez innych czy też ich ocenianiu dzięki podwyższaniu lub zbijaniu ich temperatury możemy oczywiście sami dodawać okazję, którymi chcielibyśmy podzielić się z innymi. Jest to bardzo łatwe, a oprócz wdzięczności społeczności otrzymamy odznaki podkreślające nasze zasługi dla rozwoju Peppera.

dodawaj własne promocje, dziel się ze społecznością okazjami, które sam znalazłeś